Všichni jste zváni na webinář „Stres a posílení odolnosti v době pandemie“.

6.5. 2020 19:30 – 20:45 (UTC/GMT + 2, čas v Česku) / 10:30 – 11:45 (UTC/GMT – 7, PDT, čas na západním pobřeží US, Canada)

Pandemie koronaviru nás všechny nějakým způsobem zasáhla. Teď více než kdykoliv jindy můžeme zažívat různé emoce a reakce jako strach, úzkost, vztek, beznaděj, soucit, potřebu se s někým spojit apod. Jaká je moudrost za těmito stresovými reakcemi? Připojte se na tento on-line webinář, abyste porozuměli rozmanitosti stresových odpovědí a naučili se konkrétní strategie, jak se spojit s vnitřními zdroji a ukotvit se. Výzvy a změny, kterými nyní procházíme se mohou někdy zdát až děsivé. Pokud jsme však schopni k sobě a svým reakcím přistupovat vědomě a kreativně, zvyšujeme tak svou odolnost, celkovou tělesnou i duševní pohodu. Webinář bude probíhat v češtině, je zdarma a pro všechny, kteří mají o téma zájem.

Registrace probíhá do 4.5.2020 12:00 zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMQ9n7SvWI6S2W4fWVj2gqVYBtnYV9r6pVyCiI0keLyA6OrQ/viewform

Informace o webináři najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/909723186137716/

Přibližně den před webinářem Vám pošleme bližší informace. Webinář bude probíhat přes zoom.

Těším se na viděnou!

CORONA VIRUS DREAMING – WE’RE ALL IN THE SAME BOAT

Aktuální krize se dotýká nás všech….Podívejte se, jak ji můžeme vnímat z pohledu Procesové práce (Procesově-orientované psychologie). Článek je v angličtině a zahrnuje i krátké cvičení (innerwork), které si můžete udělat sami doma.

https://www.processwork.edu/corona-virus-dreaming-were-all-in-the-same-boat/

Vytvořte vlastní web s WordPress.com
Začít